Colour Печатачи Има 10 продукти во оваа категорија

Прикажи 1 - 10 од 10 продукти
 • 16,999ден На залиха

  HP Color LaserJet Pro M452dn (CF389A) Брзина на печатење - 27/27 страници во минута, црно/колор Технологија - ласерски, колор Резолуција на печатење - 600 x 600 dpi Меморија - 256 MB NAND Flash, 128 MB DRAM Поврзување - 1 Hi-Speed USB 2.0; 1 Fast Ethernet 10/100Base-TX; Автоматско двострано печатење Гаранција 12 месеци, со можност за зголемување до 36...

  16,999ден
  На залиха
 • 22,990ден На залиха

  HP Color LaserJet Pro MFP M377dw (M5H23A) Функции - Print, copy, scan, email Брзина на печатење - 24/24 страници во минута црно/колор Резолуција на печатење - 600 x 600 dpi Меморија - 256MB Тип на скенер - Flatbed, ADF Автоматско двострано печатење Поврзување - USB 2.0 port; Wifi; 10/100/1000 Base-TX Net port Гаранција 12 месеци, со можност за зголемување...

  22,990ден
  На залиха
 • 23,660ден Нема на лагер
  Sale!

  HP Color LaserJet Pro MFP M477fnw (CF377A) Функции - Print, copy, scan, fax, email Брзина на печатење - 27/27 страници во минута црно/колор Резолуција на печатење - 600 x 600dpi Меморија - 256 MB NAND Flash, 256 MB DRAM Тип на скенер - Flatbed, ADF Поврзување - USB 2.0 port; 10/100/1000 Base-TX; Wi-Fi 802.11b/g/n;  Гаранција 12 месеци, со можност за...

  23,660ден
  Нема на лагер
 • 26,390ден Нема на лагер
  Sale!

  HP Color LaserJet Pro MFP M477fdn (CF378A) Функции - Print, copy, scan, fax, email Брзина на печатење- 27/27 страници во минута црно/колор Резолуција - 600 x 600dpi Меморија - 256 MB NAND Flash, 256 MB DRAM Тип на скенер - Flatbed, ADF Автоматско двострано печатење Поврзување - USB 2.0 port; 10/100/1000 Base-TX; Гаранција 12 месеци, со можност за...

  26,390ден
  Нема на лагер
 • 2,290ден На залиха

  Print speed black:ISO: Up to 7.5 ppmDraft: Up to 20 ppmPrint speed color:ISO:Up to 5.5 ppmDraft:Up to 16 ppmPrint speed colour (draft, 10x15 photo)Up to 16 ppmFirst page out (ready)Black: As fast as 15 secColor: As fast as 18 secPrint quality black (best) Up to 1200 x 1200 rendered dpi Duty cycle (monthly, A4)Up to 1,000 pagesГаранција 1 година,

  2,290ден
  На залиха
 • 3,490ден На залиха

  HP Printer 3636 DeskJet + ГРАТИС Фото хартија за слики Functions Print, copy, scan, wireless Print speed black & color: Up to 20 & 16 ppm Duty cycle (monthly, A4)Up to 1000 pages Print quality up to 4800 x 1200dpi No of cartridges x 2 (1black & 1 color) Scanner type Flatbed Garancija 1 godina,

  3,490ден
  На залиха
 • 25,990ден На залиха

  Print speed black & color: Up to 55ppm Print quality 2400 x 1200 dpi Duty cycle monthly up to 50000 pages, Connectivity USB 2.0, ethernet, WI-FI 802.11b/g/n Memory 768MB Copy speed up to 40CPM Paper handling 500-sheets + 50 multi-purpose tray Duplex printing automatic Number of cartridges 4 (1 each black, cyan, magenta, yellow) Garancija 1 godina,

  25,990ден
  На залиха
 • 8,990ден На залиха

  Functions: Print, copy, scan, fax Print speed black & color: up to 34ppm Duty cycle monthly: 30.000 pages Print quality: 4800 x 1200 dpi, Connectivity USB, Ethernet, Wireless Memory 512MB Paper handling 250-sheets Scanner type Flatbed, ADF Copy speed : up to 34 cpm Fax : yes, color Garancija 1 godina,

  8,990ден
  На залиха
 • 11,490ден На залиха

  Functions: print, copy, scan Print speed black/color: up to 16ppm; Duty cycle: 30,000 pages; Print quality tech: HP ImageRet 3600 Memory 256MB, 128MB flash; 150 sheet tray input; Scanner Flatbed; 1200 dpi, up to 14ppm; Copy speed up to 16ppm, 600 x 600dpi, Garancija 1 godina,

  11,490ден
  На залиха
 • 10,990ден На залиха

  Print speed black: Normal: Up to 22 ppm Print speed color: Normal:Up to 22 ppm First page out (ready) Black: As fast as 10.20 sec color: As fast as 11.80 sec Print quality black (best) Up to 600 x 600 dpi Print quality color (best) Up to 600 x 600 dpi Print Resolution Technologies ImageRET 3600 Duty cycle (monthly, A4) Up to 40,000 pages Garancija 1 godina,

  10,990ден
  На залиха
Прикажи 1 - 10 од 10 продукти