HP Color LaserJet Pro M452dn

16,999ден

HP Color LaserJet Pro M452dn View larger

CF389A

Нов продукт

Опис

HP Color LaserJet Pro M452dn (CF389A)

Брзина на печатење - 27/27 страници во минута, црно/колор

Технологија - ласерски, колор

Резолуција на печатење - 600 x 600 dpi

Меморија - 256 MB NAND Flash, 128 MB DRAM

Поврзување - 1 Hi-Speed USB 2.0; 1 Fast Ethernet 10/100Base-TX;

Автоматско двострано печатење

Гаранција 12 месеци, со можност за зголемување до 36 месеци со доплата.

1 Item

Предупредување: Последен продукт на залиха!

9 other products in the same category: