Canon EOS 1300D EF18-55IS KIT

28,490ден

Canon EOS 1300D EF18-55IS KIT View larger

1160C064AA

Нов продукт

Опис

Голем CMOS сензор од тип APS-C со 18 мегапиксели за неверојатни детали; Одлични снимки при слаба осветленост; Континуирано фотографирање со брзина до 3 слики во секунда; 3.0" осветлен екран за јасно прегледување; Видеоснимки со 1080p и филмски изглед; Споделете ги вашите слики и контролирајте го вашиот фотоапарат преку Wi-Fi; Моќна обработка со DIGIC

1 Item

Предупредување: Последен продукт на залиха!

9 other products in the same category: