HP Color LaserJet Pro MFP M377dw

22,990.00 ден

HP Color LaserJet Pro MFP M377dw View larger

M5H23A

Нов продукт

Опис

HP Color LaserJet Pro MFP M377dw (M5H23A)

Функции - Print, copy, scan, email

Брзина на печатење - 24/24 страници во минута црно/колор

Резолуција на печатење - 600 x 600 dpi

Меморија - 256MB

Тип на скенер - Flatbed, ADF

Автоматско двострано печатење

Поврзување - USB 2.0 port; Wifi; 10/100/1000 Base-TX Net port

Гаранција 12 месеци, со можност за зголемување до 36 месеци со доплата.

21 other products in the same category: