HP LaserJet Pro MFP M426dw

19,990ден

HP LaserJet Pro MFP M426dw View larger

F6W13A

Нов продукт

Опис

HP LaserJet Pro MFP M426dw (F6W13A)

Функции - Print, copy, scan

Брзина на печатење - 38 страници во минута

Резолуција на печатење - 1200 x 1200 dpi

Меморија - 256MB

Тип на скенер - Flatbed, ADF

Автоматско двострано печатење 

Поврзување - USB 2.0; Host USB; Gigabit Ethernet 10/100/1000T network; Wireless 802.11b/g/n

Гаранција 12 месеци, со можност за зголемување до 36 месеци со доплата.

1 Item

Предупредување: Последен продукт на залиха!

9 other products in the same category: