HP LaserJet Pro MFP M426fdn

21,990ден

HP LaserJet Pro MFP M426fdn View larger

F6W14A

Нов продукт

Опис

HP LaserJet Pro MFP M426fdn (F6W14A)

Функции - Print, copy, scan, fax

Брзина на печатење - 38 страници во минута

Резолуција на печатење - 1200 x 1200 dpi

Меморија - 256MB

Тип на скенер - Flatbed, ADF

Автоматско двострано печатење 

Поврзување - USB 2.0; Host USB; Gigabit Ethernet 10/100/1000T network;

Гаранција 12 месеци, со можност за зголемување до 36 месеци со доплата.

1 Item

Предупредување: Последен продукт на залиха!

9 other products in the same category: