HP Color LaserJet Pro MFP M477fnw

23,660ден

Sale! HP Color LaserJet Pro MFP M477fnw View larger

CF377A

Нов продукт

Опис

HP Color LaserJet Pro MFP M477fnw (CF377A)

Функции - Print, copy, scan, fax, email

Брзина на печатење - 27/27 страници во минута црно/колор

Резолуција на печатење - 600 x 600dpi

Меморија - 256 MB NAND Flash, 256 MB DRAM

Тип на скенер - Flatbed, ADF

Поврзување - USB 2.0 port; 10/100/1000 Base-TX; Wi-Fi 802.11b/g/n; 

Гаранција 12 месеци, со можност за зголемување до 36 месеци со доплата.

This product is no longer in stock

30 other products in the same category: