HP Color LaserJet Pro MFP M477fdn

26,390ден

Sale! HP Color LaserJet Pro MFP M477fdn View larger

CF378A

Нов продукт

Опис

HP Color LaserJet Pro MFP M477fdn (CF378A)

Функции - Print, copy, scan, fax, email

Брзина на печатење- 27/27 страници во минута црно/колор

Резолуција - 600 x 600dpi

Меморија - 256 MB NAND Flash, 256 MB DRAM

Тип на скенер - Flatbed, ADF

Автоматско двострано печатење

Поврзување - USB 2.0 port; 10/100/1000 Base-TX;

Гаранција 12 месеци, со можност за зголемување до 36 месеци со доплата.

This product is no longer in stock

30 other products in the same category: