Black/White печатачи Има 9 продукти во оваа категорија

Прикажи 1 - 9 од 9 продукти
 • 14,490ден На залиха

  HP LaserJet Pro M402dne (C5J91A) Брзина на печатење - 38 страници во минута Технологија - ласерски, монохроматски Резолуција на печатење - 1200 x 1200 dpi Меморија - 128 MB DRAM; 128 MB NAND Flash Двострано печатење / Автоматски Поврзување, USB 2.0 & Gigabit Ethernet network Гаранција 12 месеци, со можност за зголемување до 36 месеци со доплата.

  14,490ден
  Online only
  На залиха
 • 4,390ден На залиха
  Sale!

  HP LaserJet Pro M102a Printer Print speed up to 22ppm; Print quality 600 x 600 dpi, Duty cycle up to 10,000 pages; Memory 128MB; Paper handling input 150 sheets; Гаранција 12 месеци,

  4,390ден
  На залиха
 • 8,990ден На залиха

  HP LaserJet Pro M203dn Prntr, duplex Print speed up to 28ppm, Print quality 1200 x 1200 dpi, Duty cycle 30,000pages Processor speed 800MHz, Connecivity 1 x USB, 1 x Ethernet, Memory 256MB, Paper handling 250-sheets, 10 Sh priority Duplex printing automatic, Garancija 1 godina,

  8,990ден
  На залиха
 • 10,990ден На залиха

  Print speed 38 ppm, Print quality 1200 dpi, CPU speed 1200Mhz, Duty cycle 80000 pages, Automatic duplex printing 2-line backlit LCD graphics display, 1 x USB 2.0, Memory 128MB, 100-sheet multipurpose tray 1, 250-sheet input tray 2, Garancija 1 godina,

  10,990ден
  На залиха
 • 2,990ден На залиха

  Print speed black up to 20ppm, First page out up to 8,5 sec, Duty cycle 10,000 pages; Print quality up to 1200 x 1200 dpi; Processor speed 400 MHz, HI-Speed USB 2.0; 8MB memory; Paper handling 150-sheet; Manual duplex printing; Garancija 1 godina,

  2,990ден
  На залиха
 • 3,380ден На залиха

  Print speed black up to 20ppm, First page out up to 8,5 sec, Duty cycle 10,000 pages; Print quality up to 1200 x 1200 dpi; Processor speed 400 MHz, Wi-Fi 802.11b/g/n; HI-Speed USB 2.0; 64MB memory; Paper handling 150-sheet; Manual duplex printing; Garancija 1 godina,

  3,380ден
  На залиха
 • 6,990ден На залиха

  Functions: Print, copy, scan Print speed: up to 21ppm, Duty cycle up to 10,000 pages, Print quality up to 1200 x 1200 dpi, Connectivity: USB 2.0 + Wireless, Memory 128 MB Flatbed scanner, Scan Resolution 1200dpi, Copy speed 21cpm, Copy resolution 600x 600dpi, Garancija 1 godina,

  6,990ден
  На залиха
 • 3,980ден На залиха

  Print speed up to 18ppm, Print quality 600 x 600dpi, Duty cycle 8000 pages, Processor speed 500MHz, Connectivity USB 2.0, Memory 8MB, Paper handling 150-sheets, Media sizes, A4, A5, A6, envelopes (C5, DL) Media weight 65-120g/m2, Гаранција 12 месеци,

  3,980ден
  На залиха
 • 4,380ден На залиха

  Print speed up to 19ppm, Print resolution 600 x 600dpi, Duty cycle 8.000 pages, Processor speed 500 Mhz, USB 2.0; Wifi 802.11b/g/n, Memory 16MB, Paper handling 150-sheets, Media sizes A4, A5, A6, Media weights 65-120g/m2, Гаранција 12 месеци,

  4,380ден
  На залиха
Прикажи 1 - 9 од 9 продукти