Персонални компјутери

За домашна или канцелариска работа

Catalogue

овозможени филтри:
Услови
Производител

Information

Персонални компјутери Има 40 продукти во оваа категорија

по страна
Прикажи 1 - 12 од 40 продукти
 • 31,990ден На залиха
  Sale!

  LENOVO IdeaCentre 300-22ISU AIO White  Intel® Core™ i3-6100U Processor (3M Cache, 2.30 GHz)/ 4GB DDR4/ 1TB HDD/ 21.5" FHD LED + 720p HD Camera/DVD_RW/ Nvidia GeForce 920A 2GB/ HDMI/ DOS/ Wireless Keyboard + Mouse Гаранција 2 години,

  31,990ден
  На залиха
 • 32,600ден На залиха

  Lenovo IdeaCentre C40-30 AIO White Intel® Core™ i3-5005U Processor (3M Cache, 2.00 GHz)/ 4GB DDR3/ 1TB HDD/ 21.5" FHD LED 10 Point Touch + 720p HD Camera/DVD_RW/ Integrated VGA/ HDMI/ DOS/ Wireless Keyboard + Mouse Гаранција 2 години,

  32,600ден
  На залиха
 • 33,300ден На залиха

  Lenovo IdeaCentre C50-30 AIO Black Intel® Core™ i3-5005U Processor (3M Cache, 2.00 GHz)/ 4GB DDR3/ 1TB HDD/ 23" FHD LED 10 Point Touch + 720p HD Camera/DVD_RW/ Integrated VGA/ HDMI/ DOS/ Wireless Keyboard + Mouse Garancija 2 godini,

  33,300ден
  На залиха
 • 27,200ден На залиха

  PERSONAL COMPUTER DELL OptiPlex 3040 Micro Form Factor, i3-6100T, 4GB DDR3, 128 GB SSD, DualBand WiFi+BT, Kbd & Mouse, Ubuntu, Garancija 3 godini,

  27,200ден
  На залиха
 • 25,700ден На залиха

  PERSONAL COMPUTER DELL OptiPlex 3046 MT, i3-6100, 4GB DDR4, 500GB, DVD+/-RW, Kbd & Mouse, Ubuntu, Garancija 3 godini,

  25,700ден
  На залиха
 • 31,080ден Нема на лагер

  PERSONAL COMPUTER DELL OptiPlex 3046 MT, i5-6500, 4GB DDR4, 500GB, DVD+/-RW, Kbd & Mouse, Ubuntu Garancija 3 godini,

  31,080ден
  Нема на лагер
 • 55,650ден На залиха

  PERSONAL COMPUTER DELL OptiPlex 7050 Micro Form Factor, i7-7700T, 8GB DDR4 2400MHz, 128GB SSD M.2, Kbd & Mouse, Ubuntu, Гаранција 3 години,

  55,650ден
  На залиха
 • 26,990ден На залиха

  HP PC 290G1 MT + V214a 20.7" Monitor (bundle) CPU i3-7100 3.9GHz, 3MB cache 2 cores, RAM 4GB DDR4 (1x4GB), HDD 500GB 7200 rpm, Integrated Ethernet 1000, DVD-RW FreeDOS, HP V214 20,7" monitor, Гаранција 1 година,

  26,990ден
  На залиха
 • 22,990ден На залиха

  Intel i3-7100 3.9GHz, 3MB cache, 2 cores, RAM 4GB DDR4 -2400, SSD 120GB 3D NAND 2,5" SATA III up to 520MB/s READ HDD 500GB 7200 prm SATA, Integrated Graphics HD 630, Chipset H110, DVD-RW Ports 4 x USB 3.0, 4 x USB 2.0; VGA, serial, HDMI, Slots 1 x M.2, 1 x PCIe x 1, 1 x PCIe x16; FreeDOS, Гаранција 1 година, со можност за доплата до 3 години.

  22,990ден
  На залиха
 • 32,490ден Нема на лагер

  HP 290 G1 MicroTower PC, CPU i3-6100 3.7GHz, 3MB cache, 2 cores, Chipset H110, RAM 4GB DDR4-2400 (1 x 4GB) HDD 500GB 7200rpm Intel HD graphics 530, DVD-RW, Windows 10 Pro downgrade to 7 Pro 64-bit, Гаранција 1 година,

  32,490ден
  Нема на лагер
 • 26,990ден На залиха

  HP 290G1 MicroTower PC, CPU i5-7500 3.4GHz, 6MB cache, 4 cores, RAM 4GB DDR4-2400 MHz (1 x 4GB), HDD 500GB 7200 rpm, DVD-RW, USB keyboard + mouse, FreeDOS, Гаранција 1 година,

  26,990ден
  На залиха
 • 27,990ден На залиха

  HP 290 G1 MicroTower PC, CPU i5-7500 3.8GHz, 6MB cache, 4 cores, RAM 4GB DDR4-2400 MHz (1 x 4GB), HDD 1TB 7200 rpm, Chipset H110, DVD-RW, LAN 100/1000, FreeDOS, Гаранција 1 година,

  27,990ден
  На залиха
Прикажи 1 - 12 од 40 продукти