Оптика Има 17 продукти во оваа категорија

Прикажи 1 - 17 од 17 продукти
  • 395.00 ден

    Patch Cord LC-SC Duplex MultiMode OM3 1m Connector Type: LC PC to SC PC Fiber Grade: Bend Insensitive Fiber Count: Duplex Fiber Mode: OM3 50/125μm Wavelength: 850/1300nm 10G Ethernet Distance: 300m at 850nm Cable Jacket: PVC Cable Diameter: 2.0mm

    395.00 ден
  • 425.00 ден

    Patch Cord SC-LC Duplex MultiMode OM3 2m Connector Type: SC PC to LC PC Fiber Grade: Bend Insensitive Fiber Count: Duplex Fiber Mode: OM3 50/125μm Wavelength: 850/1300nm 10G Ethernet Distance: 300m at 850nm Cable Jacket: PVC Cable Diameter: 2.0mm

    425.00 ден
  • 476.00 ден

    Patch Cord LC-LC Duplex MultiMode OM3 3m Connector Type: LC UPC to LC UPC Fiber Grade: Bend Insensitive Fiber Count: Duplex Fiber Mode: OM3 50/125μm Wavelength: 850/1300nm 10G Ethernet Distance: 300m at 850nm Cable Jacket: PVC Cable Diameter: 2.0mm

    476.00 ден
  • 548.00 ден

    Patch Cord LC-LC Duplex MultiMode OM3 1m Connector Type: LC UPC to LC UPC Fiber Grade: Bend Insensitive Fiber Count: Duplex Fiber Mode: OM3 50/125μm Wavelength: 850/1300nm 10G Ethernet Distance: 300m at 850nm Cable Jacket: PVC Cable Diameter: 2.0mm

    548.00 ден
  • 552.00 ден

    Patch Cord SC-LC Duplex MultiMode OM3 5m Connector Type: SC PC to LC PC Fiber Grade: Bend Insensitive Fiber Count: Duplex Fiber Mode: OM3 50/125μm Wavelength: 850/1300nm 10G Ethernet Distance: 300m at 850nm Cable Jacket: PVC Cable Diameter: 2.0mm

    552.00 ден
  • 601.00 ден

    Patch Cord LC-LC Duplex MultiMode OM3 2m Connector Type: LC PC to LC PC Fiber Grade: Bend Insensitive Fiber Count: Duplex Fiber Mode: OM3 50/125μm Wavelength: 850/1300nm 10G Ethernet Distance: 300m at 850nm Cable Jacket: PVC Cable Diameter: 2.0mm

    601.00 ден
  • 668.00 ден

    Patch Cord LC-LC Duplex MultiMode OM3 3m Connector Type: LC PC to LC PC Fiber Grade: Bend Insensitive Fiber Count: Duplex Fiber Mode: OM3 50/125μm Wavelength: 850/1300nm 10G Ethernet Distance: 300m at 850nm Cable Jacket: PVC Cable Diameter: 2.0mm

    668.00 ден
  • 772.00 ден

    Patch Cord LC-LC Duplex MultiMode OM3 5m Connector Type: LC UPC to LC UPC Fiber Grade: Bend Insensitive Fiber Count: Duplex Fiber Mode: OM3 50/125μm Wavelength: 850/1300nm 10G Ethernet Distance: 300m at 850nm Cable Jacket: PVC Cable Diameter: 2.0mm

    772.00 ден
  • 776.00 ден

    Patch Cord SC-LC Duplex MultiMode OM3 10m Connector Type: SC PC to LC PC Fiber Grade: Bend Insensitive Fiber Count: Duplex Fiber Mode: OM3 50/125μm Wavelength: 850/1300nm 10G Ethernet Distance: 300m at 850nm Cable Jacket: PVC Cable Diameter: 2.0mm

    776.00 ден
  • 1,094.00 ден

    Patch Cord LC-LC Duplex MultiMode OM3 10m Connector Type: LC UPC to LC UPC Fiber Grade: Bend Insensitive Fiber Count: Duplex Fiber Mode: OM3 50/125μm Wavelength: 850/1300nm 10G Ethernet Distance: 300m at 850nm Cable Jacket: PVC Cable Diameter: 2.0mm

    1,094.00 ден
  • 1,144.00 ден

    Patch Cord LC-LC Duplex MultiMode OM4 2m Operating temperature: -10°C to +60°C Polarity: crossed Number of channels / fibers: 1 / 2 Connector: side A / side B Connector type: LC-PC / LC-PC Cable type: Double jacket figure 0 Cable sheathing material: FRNC-LSZH     Fiber type: Multimode G50/125 OM4 Core / cladding diameter: 50/125µm

    1,144.00 ден
  • 1,337.00 ден

    Patch Cord LC-LC Duplex MultiMode OM4 3m Operating temperature: -10°C to +60°C Polarity: crossed Number of channels / fibers: 1 / 2 Connector: side A / side B Connector type: LC-PC / LC-PC Cable type: Double jacket figure 0 Cable sheathing material: FRNC-LSZH     Fiber type: Multimode G50/125 OM4 Core / cladding diameter: 50/125µm

    1,337.00 ден
  • 1,389.00 ден

    Patch Cord LC-LC Duplex MultiMode OM3 15m Connector Type: LC UPC to LC UPC Fiber Grade: Bend Insensitive Fiber Count: Duplex Fiber Mode: OM3 50/125μm Wavelength: 850/1300nm 10G Ethernet Distance: 300m at 850nm Cable Jacket: PVC Cable Diameter: 2.0mm

    1,389.00 ден
  • 1,556.00 ден

    Patch Cord LC-LC Duplex MultiMode OM4 5m Operating temperature: -10°C to +60°C Polarity: crossed Number of channels / fibers: 1 / 2 Connector: side A / side B Connector type: LC-PC / LC-PC Cable type: Double jacket figure 0 Cable sheathing material: FRNC-LSZH     Fiber type: Multimode G50/125 OM4 Core / cladding diameter: 50/125µm

    1,556.00 ден
  • 1,710.00 ден

    Patch Cord LC-LC Duplex MultiMode OM3 20m Connector Type: LC UPC to LC UPC Fiber Grade: Bend Insensitive Fiber Count: Duplex Fiber Mode: OM3 50/125μm Wavelength: 850/1300nm 10G Ethernet Distance: 300m at 850nm Cable Jacket: PVC Cable Diameter: 2.0mm

    1,710.00 ден
  • 2,193.00 ден

    Patch Cord LC-LC Duplex MultiMode OM4 10m Operating temperature: -10°C to +60°C Polarity: crossed Number of channels / fibers: 1 / 2 Connector: side A / side B Connector type: LC-PC / LC-PC Cable type: Double jacket figure 0 Cable sheathing material: FRNC-LSZH     Fiber type: Multimode G50/125 OM4 Core / cladding diameter: 50/125µm

    2,193.00 ден
  • 2,237.00 ден

    Patch Cord LC-LC Duplex MultiMode OM4 15m Operating temperature: -10°C to +60°C Polarity: crossed Number of channels / fibers: 1 / 2 Connector: side A / side B Connector type: LC-PC / LC-PC Cable type: Double jacket figure 0 Cable sheathing material: FRNC-LSZH     Fiber type: Multimode G50/125 OM4 Core / cladding diameter: 50/125µm

    2,237.00 ден
Прикажи 1 - 17 од 17 продукти