HP LaserJet Pro M402dne

14,490ден

HP LaserJet Pro M402d View larger

Online only

C5J91A

Нов продукт

Опис

HP LaserJet Pro M402dne (C5J91A)

Брзина на печатење - 38 страници во минута

Технологија - ласерски, монохроматски

Резолуција на печатење - 1200 x 1200 dpi

Меморија - 128 MB DRAM; 128 MB NAND Flash

Двострано печатење / Автоматски

Поврзување, USB 2.0 & Gigabit Ethernet network

Гаранција 12 месеци, со можност за зголемување до 36 месеци со доплата.

1 Item

Предупредување: Последен продукт на залиха!

8 other products in the same category: